KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476315
nr 1247 6315
Oidentifierad konstnär. Signerad. Duva. Olja på duk, 28x24
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:15:11
500 kr
1.000 kr
1.100 kr
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr